pilatesplusistanbul | Selin KOLDAŞ DENLİ
2800
page,page-id-2800,page-child,parent-pageid-9,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

Selin KOLDAŞ DENLİ

 

selin

Yoga & Aerial Silk Eğitmeni

Ekonomi lisansı üzerine Üretim Yönetimi ve Pazarlama kapsamında yüksek lisans eğitimi aldı. 10 yılı aşan kurumsal iş hayatının yanında 1986 yılında  Yıldız Alpar hocalığında  bale eğitimi aldı. 1990 yılında başladığı ve milli takımda ülkemizi temsil ettiği yelken sporuna halen devam etmektedir. Bir çok spor dalında aldığı eğitimlerin de katkısıyla beden ve zihin arasındaki bağın ve bu bağın korunmasının, güçlendirilmesinin; nefes, hareket, beden ve zihin bütünlüğünün önemine hakim biri olarak yoga felsefesi ve uygulaması ile buluşan Selin Koldaş Denli, 1998 yılından beri yoganın içinde biri olarak farklı bir çok stüdyoda uygulamalara, yabancı hocaların da farklı ders akışlarını tecrübe edebildiği workshoplara katıldı. Selin Koldaş Denli anatomik açıdan ve  branşlar kapsamında farklılık gösteren özel ders akışlarıyla sporculara ve aynı zamanda şirket çalışanlarına özel dersler vermektedir.

Ders ve eğitimlerinin yanında, lisanslı bir yelkenci olarak “YOGA ON BOARD” (https://www.facebook.com/YogaOnBoard ) adı altında denizciler ve denizseverler için teknede ve karada yoga uygulamasını kapsayan projesini yürütmektedir.

 

Sertifika ve Diplomaları:

  •  Uluslararası Yoga Alliance Sertifikası kapsamında 200 saatlik Vinyasa Yoga Eğitmenlik Eğitimi (Mey Elbi)
  •  Uluslararası Yoga Alliance Sertifikası kapsamında 150 saatlik İleri Seviye Yoga Eğitmenlik Eğitimi (Mey Elbi & Sinem Er & Naz Şarman)
  •  Hamile Yogası Eğitimi (Şaylan Yılmaz)
  •  Aerial Silk – Aerial Yoga