pilatesplusistanbul | GYROKINESIS®
138
page,page-id-138,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

GYROKINESIS®

IMG_5315

 

GYROKINESIS® beden ve ruhun aynı anda deneyimlediği ve beslendiği bir pratik; özel hareketlerin içinde bedeniniz bir halden diğerine akarken yaşadığınız zevkli bir meditasyon.

Dansın, yüzmenin ve yoganın evrimi olan bir deneyim hayal edin. Bu deneyim zihninizi, bedeninizi ve nefesinizi taze enerjiyle harekete geçiriyor.

Hayal gücünüzü çalıştırmakla GYROKINESIS® Egzersiz Programının ve GROTONİC® Açılım Sisteminin kurucusu Juliu Horvath´ın dünyasına ilk adımınızı attınız.

Bir Balet olan Horvath geçirdiği bir sakatlık sonrasında bedenini ve ruhunu yenileyebilmek için GYROKINESIS®  programını geliştirdi.

Bu rehabilitasyon sürecinde bedeni yeniden ideal koşullarına ayarlayan ve dayanıklılığını arttıran bir hareket metodu ortaya çıkardı.

Burgu hareketleri, nefes alıştırmaları ve baştan ayağa kadar bütün bedeni çalıştıran bir hareket kalıbıyla, GYROKINESIS® deneyimi, bedeninizin oksijen ve dayanıklılık seviyelerini yükselterek varlığınızı bir bütün olarak canlandırır.

Çoğu insanın gününün büyük kısmını bir bilgisayar ekranının karşısına yığılmış olarak geçirdiği bir zamanda,GYROKINESIS® daha önemli olamazdı.
Düzenli bir çalışma geliştirerek kişi, teknolojik devrimin yaşamlarımız ve bedenlerimiz üzerindeki etkilerini dengeye kavuşturabilir.
Fiziksel ve spiritüel bir uyanışa hazır olun, her seferinde bir dönüş hareketiyle.