pilatesplusistanbul | Pilates Plus Hakkında
167
page,page-id-167,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

Pilates Plus Hakkında

salon1 foto

 

Vücudunuzun gerilim ve ağrılardan uzaklaştığını, dengeli ve tutarlı bir bütünlük için, öğelerinin tekrar hizaya geldiğini ve güçlendiğini düşünün. Pilates egzersiz methodu ile giyilmiş paslı eklemler ve modern yaşamın olumsuzluklarından arındığınızı düşünün…

 

Şimdi zihninizin, ruhunuzun ve bedeninizin rahatlatıcı bir ortamda korunduğunu, kendini işine adamış ve uzman eğitmenlerle eğitildiğini ve bu eğitmenlerin sağlığınız için size rehberlik ettiğini düşünün…

 

Pilates Plus İstanbul ; uluslararası sertifikalara sahip, uzman eğitmenleri, günlük stresten uzaklaşıp kendinizi şımartacağınız sıcak, samimi ortamı, alternatifli ders programları, ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile Bağdat Caddesi’nde 2008’den bu yana her yaştan herkese hizmet veriyor.

  • Pilates ile tanışalı bir seneolmak üzere. Arkadaşımın tavsiyesi ile Pilates Plus’a gitmeye karar verdim. Avrupa yakasında oturmama rağmen haftanın en az iki günü Anadolu Yakasına geçiyorum. O kadar yolu yapmamın sebebi ise; evimde spor yapıyorum gibi hissettiren samimi ve sıcak bir ortamı var. Eğitmenler çok profesyonel ve bir okadar yardımsever. İş böyle olunca geriye rahat rahat egzersiz yapmak kalıyor.
    Daha önce başlamış olmayı çok isterdim. Yaptığım sporlar arasında en keyifli olanı bu. Uzun yıllar devam etmeyi planlıyorum.

    - Fatma Turgut – Model Grubu Solisti

  • Pilates dersini hem işinprofesyonellerinden hem de aile ortamından almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hande ise sıcaklığı, bilgisi, Güleryüzü ve sohbeti ile sizi buraya daha da çok bağlıyor :)

    - Pınar Borhan – Proje Müdürü