pilatesplusistanbul | YAMUNA BODY ROLLING
3337
single,single-post,postid-3337,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

YAMUNA BODY ROLLING

YAMUNA BODY ROLLING

Posted by admin in Uncategorized 11 Dec 2015

YOĞUN İSTEK ÜZERİNE, MİSAFİR EĞİTMENİMİZ ROXY MENZIES HER AY BAŞKA BİR TEMAYLA STUDYOMUZDA YAMUNA BODY ROLLING ÇALIŞMALARI GERÇEKLEŞTİRECEK…

YAMUNA BODY ROLLING; kendi bedeniniz üzerinde çalışabilme gücü verecek şekilde tasarlanmış bir küçük top terapisidir. Derin doku masajı, kiropraktik tedavi ve fitness pratiğini içinde barındırır. Gergin ve ağrılı bölgeyi rahatlatır, esnekliği artırır, postürür geliştirir, kısıtlamalardan özgür bırakıp, bedende hizalama sağlar. Kasların gevşemesiyle, beden açılmaya başlar.
Bu da tam olarak arayışı içinde olduğumuz şey! Topun üzerine gelin ve sizin için neler yapabileceğini görün!
Bu çalışma her seviye katılımcı için uygundur.
* YERİMİZ SINIRLIDIR. LÜTFEN KAYIT YAPTIRINIZ.

16 OCAK CUMARTESİ – 14:00 - 16:00
‘Soğuk Havanın Eklemler Üzerindeki Etkileri’

İlk bir saati topun üzerinde yuvarlanarak geçirip sonrasında, yatakta kalmak ama yine de bedeninizi beslemek ve hizalamak istediğiniz  soğuk günler için  ideal olan ‘Yatakta Yamuna’ rutinini uygulayacağız.

‘Effects of Cold Weather on the Joints’

We’ll spend the first hour rolling and the second hour doing some of the ‘Yamuna In Bed’ Routines; perfect for those cold days when you want to stay in bed but still nourish and align your body.  Guest instructor Roxy Menzies.

20 ŞUBAT CUMARTESİ – 14:00 - 16:00
‘Temelimizi Yeniden İnşa Etmek’
Ayaklar bedenimizin temelidir. Yamuna® Foot Fitness ile başlayıp, çalışmamızı kalçaya doğru taşıyarak, kan dolaşımını hızlandırıp açık ve esnek bir alt ekstremite meydana getireceğiz.
‘Rebuilding Our Foundation’ 
The feet are the foundation of our body, we’ll start with the Yamuna® Foot Fitness and work our way up the hips increasing blood circulation and creating an open and flexible lower body.  Guest Instructor Roxy Menzies.


11893881_10205241062888537_6018865107074375681_o

ROXY MENZIES;
Yamuna çalışmasının eğitimli ve sertifikalı uygulayıcısı olan Roxy Menzies Dans, Pilates, GYROTONIC® ve Tay masajı geçmişinden gelmektedir. Roxy, Kanada Eğitim Sistemi, profesyonel dans grupları ve Cirque du Soleil sanatçıları için dans ve farklı hareket tarzları üzerine eğitimler vermiştir. Londra, New York, Paris, Beyrut, Çin, Türkiye ve Tayland’da tanınmış, misafir eğitmenlik yapmış veya performans sergilemiştir.

YAMUNA BODY ROLLING (YBR) is a small-ball therapy designed to give you the power to “work” on yourself. A deep tissue massage, chiropractic treatment, and fitness practice all in one, it relieves pain and tension, increases flexibility, improves posture, frees restrictions and align the body. Your muscles melt and your body opens. This is what you have been searching for.

Improve posture through full body realignment.
Heal old injuries and scar tissue.
Prevent injury during sports and other activities.
Become long and lean by elongating the muscles.
Deepen your yoga practice through freeing restrictions and increased flexibility.
Increase performance through greater range of motion.
Increase organ function through stimulation.
Calm and balance your nervous system.
Increase muscle tone.
Improve bone quality.
This work is for people at all levels.

Post a comment